Poniedziałek – 2 czerwca
6.30 – Dantis.
8.00 – Za † Romualda Biskupskiego (greg.).
9.00 – Podziękowanie za otrzymaną łaskę.
18.30 – 1.Za † Michała Wal (greg.).
18.30 – 2.Za † Józefa Gazdowicz.
18.30 – 3.Za † Aleksandra, Jana i Barbarę Dudziak.
18.30 – 4.Za † Stefana i Andrzeja Maciejowskich.
Wtorek – 3 czerwca – VIII dzień nowenny
6.30 – Za † Michała Wal (greg.).
8.00 – 1.Za † Romualda Biskupskiego (greg.).
8.00 – 2.Za † Katarzynę i Michała oraz za † z rodziny Kalenieckich.
9.00 – 1.Za † Jerzego i Franciszka.
9.00 – 2.Za † Józefa i Zofię Lewandowskich.
18.30 – 1. Za† Piotra Bogaczewicz w 9 rocznicę śmierci.
18.30 – 2. O błogosławieństwo Boże i opiekę M. B. dla Barbary w 50 rocznicę urodzin oraz jej rodziny.
Środa – 4 czerwca – I środa
6.30 – Za †† braci, siostry, rodziców, krewnych, dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz za †† członków FZŚ.
8.00 – 1.Za † Michała Wal (greg.).
8.00 – 2.Za † Wiktorię i Józefa Hytło, Weronikę i Michała Lasota oraz Franciszkę Augustynowicz.
9.00 – W intencji czcicieli M.B. Pocieszenia.
15.00 – Z okazji jubileuszu 70 – lecia PSS w Sanoku o zdrowie i pomyślność pracowników.
18.00 – 1. Za † Romualda Biskupskiego (greg.).
18.00 – 2. Za † Franciszka Urban w rocznicę śmierci.
Czwartek – 5 czerwca
6.30 – Za † Michała Wal (greg.).
8.00 – Za † Romualda Biskupskiego (greg.).
9.00 – 1.Za † Kazimierza Drwięga.
9.00 – 2.Za † Józefa i Zofię Lewandowskich.
18.30 – 1.Za † Franciszka, Mariana Czupskiego.
18.30 – 2.Za † Franciszka Urban w 1 rocznicę śmierci.
18.30 – 3.Za† Mieczysława i Krystynę Struś.
18.30 – 4.Za † Honoratę w 25 rocznicę śmierci i za † Stefana.
Piątek – 6 czerwca – I piątek
6.30 – Za † Michała Wal (greg.).
8.00 – Za † Romualda Biskupskiego (greg.).
9.00 – Za † Tadeusza Szymańskiego w 9 rocznicę śmierci.
17.00 – Za † Zofię Szałankiewicz i Małgorzatę Satkowicz.
18.30 – 1.Za † Aleksandra Haduch.
18.30 – 2. O obecność Jezusa Chrystusa w codziennym życiu i doświadczenie Bożej miłości dla wszystkich rodzin Domowego Kościoła.
18.30 – 3. Za † Aleksandra Haduch.
18.30 – 4. Za † Zbigniewa Jabłońskiego w 1 rocznicę śmierci.
Sobota – 7 czerwca
6.30 – Za † Michała Wal (greg.).
8.00 – O błogosławieństwo Boże i łaski dla rodziny.
9.00 – Intencja Rycerstwa Niepokalanej.
18.30 – 1.Za † Romualda Biskupskiego (greg.).
18.30 – 2.Za † Stefanię.
18.30 – 3.Za † Marię i Adama Szałajko.
18.30 – 4.Za † Mieczysławę w rocznicę urodzin.
Niedziela – 8 czerwca
6.45 – Za † Michała Wal (greg.).
8.00 – Za † Romualda Biskupskiego (greg.).
9.15 – Za † Jerzego Keck.
10.30 – Za † Włodzimierza, Franciszka i Zofię.
12.00 – Za parafian.
15.00 – Za † Zofię Olszańską w 16 rocznicę śmierci i za † z rodziny.
19.00 – Za † Henryka Semeniuk w 12 rocznicę śmierci.