Poniedziałek – 25 lutego
6.30 – 1. Za † Romana Fil (greg.).
8.00 – Dantis.
9.00 – 1. Za † Zofię i Józefa.
9.00 – 2. Za † Marię, Michała, Zofię, Janinę, Olgę i Bogusława.
18.30 – 1. Za † Kazimierza Biskup (greg.).
18.30 – 2. Za † Marię i Józefa.
18.30 – 3. Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla Waldemara.
Wtorek – 26 lutego
6.30 – Za † Romana Fil (greg.).
8.00 – Dziękczynna za nawiedzenie obrazu M. B. Pocieszenia od mieszkańców z ul. Armii Krajowej 18, mieszkania Nr 15-30, z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej i błogosławieństwo Boże dla żyjących mieszkańców a wieczną radość dla zmarłych.
9.00 – 1.Za † Józefa Kot od przyjaciół.
9.00 – 2. Za † Jana i Annę Bazar w rocznicę śmierci.
18.30 – 1. Za † Kazimierza Biskup (greg.).
18.30 – 2. O błogosławieństwo Boże dla Daniela i Przemka z okazji urodzin.
18.30 – 3. Za † Wacława Machnika w 32 rocznicę śmierci.
Środa – 27 lutego
6.30 – Za † Romana Fil (greg.).
8.00 – Za † Stanisława i Julię Kijowskich.
9.00 – W intencji czcicieli M.B. Pocieszenia.
18.30 – 1. Za † Kazimierza Biskup (greg.).
18.30 – 2. O błogosławieństwo Boże i opiekę M.B. Pocieszenia dla Stanisławy z okazji 71 rocznicy urodzin.
18.30 – 3. O łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla Jakuba od pracowników przychodni.
Czwartek – 28 lutego
6.30 – 1. Za † Romana Fil (greg.).
8.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla o. Romana w dniu imienin.
9.00 – O zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla
o. Romana w dniu imienin.
18.30 – 1. Za † Kazimierza Biskup (greg.).
18.30 – 2. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla o. Romana w dniu jego imienin.
18.30 – 3.Za † Marię Łuczyńską w 6 miesięcy po śmierci oraz za
† Kazimierza.
18.30 – 4. Za † Romana (m), Anielę i Włodzimierza Bańkowskich.
Piątek – 29 lutego
6.30 – Za † Romana Fil (greg.).
8.00 – Za † Franciszka (m), Albina, Tadeusza Harna oraz za
† Matyldę Sawczak.
9.00 – Dantis.
18.30 – 1. Za † Kazimierza Biskup (greg.).
18.30 – 2. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla wnuka Piotra.
Sobota – 1 marca
6.30 – Za † Romana Fil (greg.).
8.00 – Za † Marię Lewandowską (greg.).
9.00 – Rycerstwo Niepokalanej.
18.30 – 1. O błogosławieństwo Boże i łaski dla rodziny.
18.30 – 2. Za † Kazimierza Biskup (greg.).
18.30 – 3. Za † Annę, Gustawa i Tadeusza Śnieżek.
18.30 – 4. Za † Helenę i Jarosława Pielesik.
18.30 – 5. Za † Helenę Kosinę od S.P.H.K. w 8 rocznicę śmierci.
Niedziela – 2 marca. IV niedziela Wielkiego Postu. Rekolekcje parafialne
6.45 – Za † Kazimierza Biskup (greg.).
8.00 – Za † Helenę w dniu imienin oraz za † Józefa w 6 rocznicę śmierci.
9.15 – Za † Kazimierę i Józefa Turzańskich.
10.30 – Za † Marię Lewandowską (greg.).
12.00 – Za parafian.
15.00 – Za † Kazimierza Gendę z okazji urodzin.
19.00 – Za † Emila w 13 rocznicę śmierci.