6 – 12 Grudzień 2010 r.

PONIEDZIAŁEK 6 grudzień – 2010r.

6.30-Prośba do Matki Bożej Pocieszenia o opiekę nad wnukami
         i ich rodzicami
8.00-Za+Michała Florkiewicza-greg.6/30
9.00-Za+Leokadię Wosachło-gerg.6/30
18.00-1.Za+ Krystynę,Mariana,Władysławę Sikora
               oraz Jana i Marię Drwięga
            2.Za+Jadwigę i Zygmunta
            3.Za+Mieczysława z prośbą o łaskę miłosierdzia i życie wieczne
            4.Za+Janinę Danow      

WTOREK 7 grudzień 2010 r.

6.30-Za+z rodziny Ostrowskich i Hładiów
8.00-1.Za+Michała Florkiewicza-greg.7/30
         2.Za+Helenę Chocholską 1 rocz. śmierci
9.00-1.Za+Leokadię Wosachło-greg.7/30
          2.Za+Tadeusza Sobolak w 15 rocz. śmierci oraz + Kazimierza
              w 18. rocz. urodzin
18.001.Za+Franciszka i zmarłych z rodziny
           2.O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jana
           3.Dziękczynna za otrzymane łaski otrzymane przez siostry
              II Róży z prośbą o błogosławieństwo dla ich rodzin 

ŚRODA 8 grudzień – 2010 r.

6.30-Za+Marię Gac
8.00-Za+Michała Florkiewicza-greg.8/30
9.00-W intencji czcicieli Matki Bożej Pocieszenia
10.00-Za+Antoninę i Franciszka w 20 rocz. śmierci
17.00-Za+Leokadię Wosachło-greg.8/30
18.30-1.O opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla wszystkich,
               którzy modlą się przy kapliczce przy Ul.Podgórze
            2.Za+Alinę Mendofik w 2 rocz śmierci

CZWARTEK 9 grudzień – 2010 r.

6.30-W intencji Panu Bogu wiadomej
8.00-Za+Michała Florkiewicza-greg.9/30
9.00-Za+Leokadię Wosachło-greg.9/30
18.00-1.Za+Czesłąwę i Piotra Mielników
            2.Za+Michałą
            3.Za+Zdzisława Jarema
            4.Za+Ludmiłę i Bolesława

PIĄTEK 10 grudzień – 2010 r.

6.30-O Boże błogosławieństwo i światło Ducha świętego
          dla Sebastiana
8.00-Za+Michała Florkiewicza-greg.10/30
9.00-Za+Leokadię Wosachło-greg.10/30
18.00-1.Za+Genowefę Strigl w 3 rocz. śmierci oraz + Wilhema i Stefanię
            2.O pomyślny przebieg operacji i leczenie a także o powrót
                do zdrowia dla Urszuli
            3.Za+Zdzisława Jarema
            4.Za+Zbigniewa Bujasa

SOBOTA 11 grudzień- 2010 r.

6.30-Za+Stanisława Urbana, Marię,Franciszka Cwynarów
8.00-1.Za+Michała Florkiewicza-greg.11/30
         2.Za+Władysława i Emilię
9.00-Za+Leokadię Wosachło-greg.11/30
18.30-1.Za+Eugenię Postawa w 23 rocz. śmierci
            2.Za+Aleksandra Haducha z okazji imienin
            3.Za+O.Kaliksta Biskupa,+Marię,Stefana,Teresę i Genowefę

III NIEDZIELA ADWENTU – 12 grudnia 2010 r.

6.45-Za+Michała Florkiewicza-greg.12/30
8.00-Za+Leokadię Wosachło-greg.12/30
9.15-Za+Jerzego Keck
10.30-1.W intencji Doroty i Pawła w 20 rocz. ślubu
            2.Za+Tatę Zenona w 4 rocz. śmierci
12.00-Za Parafian
15.00-Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże
            błogosławieństwo dla rodziny
19.00-Za+Marię Pojnar w 4 rocz. śmierci

 

 

4 grudnia 2010|