8 – 14 Listopad 2010 r.

PONIEDZIAŁEK – 8 listopad 2010 r.                                                      
    
6.30–O życie wieczne dla + Stanisława Śnieżek i Eugeniusza Struś
8.00–Za + Zofię Bajda w 1 rocznicę śmierci
9.00–1.Za + Aleksandrę Bogaczewicz – greg. 8/30
           2.Za + Marię, Jana i Helenę Jabłońskich
18.30–1.O miłosierdzie Boże i życie wieczne dla + Jana, Ludwiki, Katarzyny,   
                 Walentego i Jadwigi
             2.Za + Marię Tokarską – greg. 8/30
             3.Za + Mieczysława Komskiego

WTOREK – 9 listopad 2010 r.
    
6.30–Za + Eufrozynę, Stanisława i Adama Osękowskich
8.00–O pokój wieczny dla + Anny Maciejewskiej
9.00–Za + Aleksandrę Bogaczewicz – greg. 9/30
18.30–1.Za + Marię Tokarską – greg. 9/30
             2.Za + Michała i Paulinę w rocznicę śmierci
             3.Za + dr Wojciecha Czecha
             4.Za + rodziców: Marię i Jerzego w 30 rocznicę śmierci mamy
            
ŚRODA – 10 listopad 2010 r.
    
6.30–Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo
           i potrzebne łaski dla Kazimierza
8.00–Za + Aleksandrę Bogaczewicz – greg.10/30
9.00–W intencjach czcicieli MB Pocieszenia             
18.30–1.O potrzebne łaski i opiekę MB Pocieszenia dla Michaliny w 2 rocznicę
                 urodzin
              2.Za + dr Wojciecha Czecha
              3.Za + Marię Tokarską – greg. 10/30    
              4.Za + Stanisława, Stanisławę, Leopolda i Józefa

CZWARTEK – 11 listopad 2010 r.

6.30–O błogosławieństwo Boże i opiekę MB Pocieszenia dla Bożeny
8.00–O miłosierdzie Boże dla + rodziców Anny i Mikołaja Polańskich
9.00–O królestwo Niebieskie dla + Jana Wermajster w 5 rocznicę śmierci
10.00–Za + Aleksandrę Bogaczewicz – greg. 11/30
17.00–Za + Marię Krystyńską w 6 rocznicę śmierci
18.30–Za + Marię Tokarską – greg. 11/30
                     
PIĄTEK – 12 listopad 2010 r.

6.30–Dantis
8.00–Za + Genowefę i Jana Bober i zmarłych z rodziny
9.00–Za + Aleksandrę Bogaczewicz – greg. 12/30
18.30–1.Za + siostry z 4 Róży i zmarłych z ich rodzin
             2.Za + Marię Tokarską – greg. 12/30
             3.Za + zmarłych z rodzin Liszka i Musiał a szczególnie za + Renatę
                 w dniu imienin
             4.Za + siostry z 1 Róży Różańcowej
                 
SOBOTA – 13 listopad 2010 r.

6.30–Za + Salomeę Zielińską w 1 rocznicę śmierci
8.00–O życie wieczne dla + Stanisława i Ryszarda
9.00–Za + Aleksandrę Bogaczewicz – greg. 13/30
18.30–1.Za + Marię Tokarską – greg. 13/30
             2.Za + Mariana Leśniańskiego, Zofii i Włodzimierza
             3.Za + o. Kaliksta Biskupa oraz Stefana, Genowefę i Teresę
             4.O łaskę nieba dla + Salomei Zielińskiej w 1 rocznicę śmierci
                  – intencja od sąsiadów

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 listopad 2010 r.

6.45–O dar nieba dla + Stefanii, Anny i Franciszka – zmarłych z rodziny
           Kielar z Gliwic
8.00–Za + Marię Tokarską – greg. 14/30
9.15–1.O życie wieczne dla + Zofii w 4 rocznicę śmierci
           2.Za + Aleksandrę Bogaczewicz – greg. 14/30
10.30–O potrzebne łaski i opiekę MB Pocieszenia dla Magdaleny
             w 9 rocznicę urodzin
12.00–Za Parafian
15.00–Za + Wernera Herbik w 1 rocznicę śmierci
19.00–Za + zmarłych z rodziny Burkotów

6 listopada 2010|