25 listopa – 1 grudzień 2013 r.

PONIEDZIAŁEK – 25 listopad 2013 r.         

6.30-Propria br. Ryszarda
8.00-Za ++ Katarzynę i Franciszka
9.00-Za + Teklę i ++ z rodziny Kulpińksich
18.30-1.Za + Joannę Filipiak (greg.25/30)
2.Za + Aleksandrę Krzywdzik (greg.25/30)
3.Za + Monikę Kaszubowicz i za ++ z rodziny (greg.25/30)
4.Za ++ rodziców i brata oraz Karolinę,Szymona i Józefa Mysza
WTOREK – 26 listopad 2013 r.
6.30-Za ++ z rodz. Osękowskich Wiktorię, Jana, Stanisława i Eugeniusza
8.00-Za ++ Antoninę i Franciszka
9.00-Za + Teresę w 1 roczn.śmierci oraz za ++ Wiesława,Jerzego i Franciszka
18.30-1.Za ++ z rodz.Kraczkowskich Katarzynę i Kazimierza
2.Za + Aleksandrę Krzywdzik (greg.26/30)
3.Za + Monikę Kaszubowicz i za ++ z rodziny (greg.26/30)
4.Za + Joannę Filipiak (greg.26/30)
ŚRODA – 27 listopad 2013 r.
6.30-Za ++ Siostry z Róży 7  Niewiast i za ++ z ich rodzin
8.00-Za ++ Siostry z Róży 3  Niewiast i za ++ z ich rodzin
9.00-W intencji Czcicieli Matki Bożej Pocieszenia
18.30-1.Za + Ignacego Dworzańskiego w 10 rocz.śmierci
2.Za + Aleksandrę Krzywdzik (greg.27/30)
3.Za + Monikę Kaszubowicz i za ++ z rodziny (greg.27/30)
4.Joannę Filipiak (greg.27/30)
CZWARTEK – 28 listopad 2013 r.
6.30-1.Za ++ Cecylię,Elizę,Albina,Edwarda Sternik
8.00-Za ++ Michała i Genowefę – w rocznicę śmierci
9.00-Za ++ Edwarda  i Zdzisławę Biskup – dniu Imienin mamy
18.30-1.Za ++ Józefę i Kazimierza Biskup
2.Za + Aleksandrę Krzywdzik (greg.28/30)
3.Za + Monikę Kaszubowicz i za ++ z rodziny (greg.28/30)
4.Za + Joannę Filipiak (greg.28/30)
PIĄTEK – 29 listopad 2013 r.
6.30-1.Za ++ Rodziców,Krewnych,dobrodziejów Zakonu
2.Za ++ polecanych w tegorocznych wypominkach
8.00-Za ++ polecanych w tegorocznych wypominkach
9.00-1.Za ++ Anielę,Piotra,Katarzynę Pocałuń
2.Za ++Walerię i Edwarda BŁAŻ – od córek Lucyny i Krystyny z rodz.
18.30-1.Za + Wojciecha Hipnera
2.Za + Aleksandrę Krzywdzik (greg.29/30)
3.Za + Monikę Kaszubowicz i za ++ z rodziny (greg.29/30)
4.Za + Joannę Filipiak (greg.29/30)
SOBOTA – 30 listopad 2013 r.
6.30-Za + Zbigniewa  Osękowskiego i jego zmarłych rodziców
8.00-Za + Za + Joannę Filipiak (greg.30/30)
9.00-Za ++ Annę,Michała,Jana,Andrzeja,Mariana
18.30-1.W int.O.Andrzeja – z okazji Imienin
2.O zdrowie, Boże bł, opiekę MBP w życiu kapłańskim i zakonnym
dla O.Andrzeja w dniu imienin – int.od Bractwa Różańcowego
3.Za + Aleksandrę Krzywdzik (greg.30/30)
4.Za + Monikę Kaszubowicz i za ++ z rodziny (greg.30/30)
5.Za + Wojciecha – 6 w rocznicę śmierci
PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU – 1 grudzień 2013 r.
6.45-Za ++ Florianę  i  Mariana (greg.1/30)
8.00-O błog.Boże,opiekę MBP dla Wandy z okazji urodzin
9.15-Za ++ Bolesłąwa i Marię
10.30-O zdrowie,Boże błog.i potrzebne łaski dla Łucji Przygułżewskiej
12.00-1.W intencji Parafian
2.Za ++ Janinę i Stanisława Barszczewskich
15.00-Intencja Bractwa Różańca Świętego
19.00-Za + Stanisławę Łach (greg.1/30)
23 listopada 2013|