29 wrzesień – 5 październik 2014 r.

PONIEDZIAŁEK – 29 wrzesień 2014 r.
6.30-O zdrowie oraz pomyślne załatwienie sprawy dla Czesława Oryniacz
8.00-Za + Janinę,Franciszka,Bronisławę i Marię
9.00-O uzdrowienie drzewa rodzinnego rodzin Panu Bogu wiadomych (greg.29/30)
18.30-1.Za + Józefa Rozmus (greg.29/30)
2.Za ++ z rodzin Mindur i Silarskich
3.O łaskę nieba dla + Jadwigi
4.Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą O Boże błog.opiekę MBP dla Elżbiety
oraz Wiesława z okazji 30 rocz.ślubu
5.Za + Kazimierę Kucharską (greg.29/30)
WTOREK – 30 wrzesień 2014 r.  
6.30-Za + Jana Kozimora w 2 rocz.śmieci
8.00-O Boże błog.opiekę MBP dla członków I Róży i ich rodzin
9.00-O uzdrowienie drzewa rodzinnego rodzin Panu Bogu wiadomych (greg.30/30)
18.30-1.Za + Kazimierę Kucharską (greg.30/30)
2.Za + Józefa Rozmus (greg.30/30)
3.Za + Danute Barszczewską
ŚRODA – 1 październik 2014 r.    
6.30-1.Za ++ Ojców,Braci,Rodziców,Krewnych,dobrodziejów Zakonu
2.Za + Janusza Szul – int od rodziców i rodziny (greg.1/30)
8.00-Za + Bronisławę Kądziołka (greg.1/30)
9.00-W intencji Czcicieli Matki Bożej Pocieszenia
18.30-1.W intencji Czcicieli Matki Bożej Pocieszenia
2.Za + Eugenie Czerwińską (greg.1/30)
3.Za + Marcina Kielara
4.O uwolnienie drzewa rodzinnego rodzin Panu Bogu wiadomych do 5 pokolenia (greg.1/30)
CZWARTEK – 2 październik 2014 r.
6.30-Za + Apolonie Oklejewicz – int.od sąsiadów
8.00-Za + Bronisławę Kądziołka (greg.2/30)
9.00-Za + Janusza Szul – int od rodziców i rodziny (greg.2/30)
18.00-1.Za + Witolda Dziok w 2 rocz.śmierci
2.Za + Eugenie Czerwińską (greg.2/30)
3.O  uwolnienie drzewa rodzinnego rodzin Panu Bogu wiadomych do 5 pokolenia (greg.2/30
4.Za + Danutę

PIĄTEK – 3 październik 2014 r. – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA

6.30-Za + Janusza Szul – int od rodziców i rodziny (greg.3/30)
8.00-Za + Bronisławę Kądziołka (greg.3/30)
9.00-O  uwolnienie drzewa rodzinnego rodzin Panu Bogu wiadomych do 5 pokolenia (greg.3/30)
17.00-Za + Eugenię Czerwińską (greg.3/30)
18.30-1.Za + Adama Huczko w 1 rocz.śmierci
2.O potrzebne łaski na czas przygotowania rekolekcji i dobre ich owoce
3.Za + Teresę Rzepka w dniu imienin
SOBOTA – 4 październik 2014 r.
6.30-1.Propria br.Ryszarda
2.Za + Janusza Szul – int od rodziców i rodziny (greg.4/30)
8.00-Za + Franciszka w 20 rocz.śmierci
9.00-1.Intencja Rycerstwa Niepokalanej
2.Za + Franciszkę oraz Janinę i ++ z rodziny
17.00-Za + Bronisławę Kądziołka (greg.4/30)
18.30-1.Za + Eugenię Czerwińską (greg.4/30)
2.O uwolnienie drzewa rodzinnego rodzin Panu Bogu wiadomych do 5 pokolenia (greg.4/30)
DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 październik 2014 r.
6.45-Za + Janusza Szul – int od rodziców i rodziny (greg.5/30)
8.00-Za + Bronisławę Kądziołka (greg.5/30)
9.15-O uwolnienie drzewa rodzinnego rodzin Panu Bogu wiadomych do 5 pokolenia (greg.5/30)
10.30-Za + Eugenię Czerwińską (greg.5/30)
12.00-Za + Rozalię,Stanisława,Adama Osękowskich oraz + Małgorzatę Osękowską-Dubik
15.00-Intencja Bractwa Różańcowego
19.00-Za + Annę,Karola,Janinę i Mikołaja
27 września 2014|