PONIEDZIAŁEK – 27 wrzesień 2021 r.
6.30 – Za + Eugenię Kaleniecką(greg.27/30)
8.00 – Za + Joannę Adamiak w 4 rocz. śmierci
9.00 – Za + Karola w 13 rocz. śmierci
18.00 – 1.Za + Barbarę Chrześcijan int. od Przyjaciół
2.Za + Mieczysława Hydzik(greg.27/30)
3.Za ++ Stanisławę, Michała i Józefa
WTOREK – 28 wrzesień 2021 r.
6.30 – Za + Eugenię Kaleniecką(greg.28/30)
8.00 – Za + Mieczysława Hydzik(greg.28/30)
9.00 – Za + Zygmunta Nester int. od Członków Polskiego Koła Związku Niewidomych
18.00 – 1.Za + Marię Czech w 14 rocz. śmierci oraz ++ z Rodziny
2.Za + Elżbietę Szelka int. od Eleonory Kamyk z Bukowska
3.Za ++ Ludwikę, Franciszka i Stefana
ŚRODA – 29 wrzesień 2021 r.
6.30 – Za + Eugenię Kaleniecką(greg.29/30)
8.00 – Za + Mieczysława Hydzik(greg.29/30)
9.00 – W intencji Czcicieli MB Pocieszenia
18.00 –1. W intencji Czcicieli MB Pocieszenia
2.Za + Jadwigę Kaczkowską w 24 rocz. śmierci
3.Za ++ Genowefę, Stanisława i Izabelę
CZWARTEK – 30 wrzesień 2020 r.
6.30 – Za + Eugenię Kaleniecką(greg.30/30)
8.00 – Za + Mieczysława Hydzik(greg.30/30)
9.00 – Za + Gustawa Tomczewskiego
18.00 – 1.Za + Jana Kozimor w 9 rocz. śmierci
2.Za + Irenę Ząbkiewicz w rocz. śmierci
3.Za ++ Walentego i Anielę Pietrzak
4.Za + Piotra Kudła
PIĄTEK – 1 październik 2021r.
6.30 – 1.Dziękczynna z okazji 18 urodzin Anny Chmury z prośbą o opiekę MB
2.Za + Marię Kozimor(greg.1/30)
8.00 – Za + Mieczysława Dziedzic int. od Zacharico z córką
9.00 – Za ++ Jana i Jadwigę oraz + brata Zygmunta
17.00 – Za ++ Adolfinę i Henryka Smorulów int. od córek Joanny i Alicji oraz Przyjaciół
18.00 – 1. Intencja Domowego Kościoła
2.O Boże błog. opiekę MB dla Maksymiliana w 2 rocz. urodzin
SOBOTA – 2 październik 2021 r.
6.30 –Za + Marię Kozimor(greg.2/30)
8.00 – Za ++ Stanisława, Antoniego i Julię Krakowskich
9.00 – Intencja Rycerstwa Niepokalanej
18.00 –1.Za ++ z Rodziny Jakima; Katarzynę, Jana, Zdzisława i Bronisława
2.Za + Ryszarda Czech w 3 rocz. śmierci
3.Za + Jana Statkiewicz w 1 rocz. śmierci
XXVII Niedziela Zwykła – 3 październik 2021 r.
6.45 – Za ++ Stanisława i Helenę
8.00 – Za + Marię Kozimor(greg.3/30)
9.15 – Za + Zygmunta Markowskiego w 1 rocz. śmierci int. od Rodziny Niżników
10.30 – W intencji Parafian
12.00 – O Boże błog. opiekę MB dla Pani Teresy Szychowskiej i Jej bliskich
15.00 – Intencja Bractwa Różańcowego
19.00 – Za ++ Annę, Karola, Janinę, Mikołaja, Mieczysławę i Jana