Poniedziałek – 7 kwietnia
6.30 – Za † Józefę i Kazimierza Biskup (greg.).
8.00 – Za † Helenę Duda (greg.).
9.00 – 1.Za † o. Tadeusza Burczaniuk (greg.).
9.00 – 2. Za † O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny.
18.30 – 1.O błogosławieństwo Boże dla Iwony w 18 rocznicę urodzin oraz o potrzebne łaski na dalsze lata życia.
18.30 – 2.Dantis (greg.).
18.30 – 3.Za † Elżbietę Waszkiewicz.
Wtorek – 8 kwietnia
6.30 – 1.Za † Helenę Duda (greg.).
6.30 – 2. Za † Władysława w 4 rocznicę śmierci.
8.00 – 1. Za † Tadeusza Burczaniuk (greg.).
8.00 – 2. O błogosławieństwo Boże dla br. Łukasza.
9.00 – Dantis (greg.).
18.30 – 1. Za † Józefę i Kazimierza Biskup (greg.).
18.30 – 2. O zdrowie dla Marii Pocałuń.
18.30 – 3. Za † Genowefę i Józefa.
Środa – 9 kwietnia
6.30 – Za † Helenę Duda (greg.).
8.00 – Za † Jana Myćka.
9.00 – W intencji czcicieli M.B. Pocieszenia.
18.30 – 1. Za † Józefę i Kazimierza Biskup (greg.).
18.30 – 2. Za † Tadeusza Burczaniuk (greg.).
18.30 – 3. O błogosławieństwo Boże dla Jana i Janiny w 25 rocznicę ślubu, oraz o zdrowie dla całej rodziny.
18.30 – 4. Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla niewiast II Róży i ich rodzin.
18.30 – 5. Dantis (greg.).
Czwartek – 10 kwietnia
6.30 – Za † Józefę i Kazimierza Biskup (greg.).
8.00 – 1.
Za † Helenę Duda (greg.).
8.00 – 2.Za † Stanisława i Katarzynę Wrona w rocznicę śmierci.
9.00 – Za † Tadeusza Burczaniuk (greg.).
18.30 – 1.Danitis (greg.).
18.30 – 2. Za † Mieczysławę w 3 rocznicę śmierci.
18.30 – 3. Za † Bronisława Januszczaka.
Piątek – 11 kwietnia
6.30 – Za † Helenę Duda (greg.).
8.00 – Za † Tadeusza Burczaniuk (greg.).
9.00 – Za † Konstantego i Stefanię.
18.30 – 1. Za † Józefę i Kazimierza Biskup (greg.).
18.30 – 2. Dantis (greg.).
18.30 – 3. Za † Jerzego Lisowskiego.
18.30 – 4. Za † Mieczysława Trybała.
Sobota – 12 kwietnia
6.30 – Za † Józefę i Kazimierza Biskup (greg.).
8.00 – Za † Helenę Duda (greg.).
9.00 – Dziękczynna za 39 lat wspólnego życia Marii i Józefa z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże.
18.30 – 1. Za † Tadeusza Burczaniuk(greg.).
18.30 – 2. Za † Ryszarda Stanisz w 21 rocznicę śmierci.
18.30 – 3. Dantis (greg.).
18.30 – 4. Za † Zofię Góralczyk w 1 rocznicę śmierci.
18.30 – 5. Za † Stanisławę, Walerię i Teklę.
Niedziela – 13 kwietnia
6.45 – Za † Jana Popielarskiego w 13 rocznicę śmierci.
8.00 – Za † Józefę i Kazimierza Biskup (greg.).
9.15 – Za † Jadwigę Mogilany.
10.30 – Za † Helenę Duda (greg.).
12.00 – Za parafian.
15.00 – Za † Tadeusza Burczaniuk (greg.).
19.00 – Dantis (greg.).