Poniedziałek – 9 czerwca
6.30 – Za † Michała Wal (greg.).
8.00 – Za † Romualda Biskupskiego (greg.).
9.00 – Za † w czyśćcu cierpiących.
18.30 – 1.Za † Helenę Szymańską w 19 rocznicę śmierci.
18.30 – 2.Za † Mirosława Chrześcijan.
18.30 – 3.Za † Helenę Kielar.
18.30 – 4.Za † Jana i Annę.
Wtorek – 10 czerwca – IX dzień nowenny
6.30 – 1.Za † Michała Wal (greg.).
6.30 – 2.Za † Helenę i Stanisława Kulczyckich.
8.00 – Za † Romualda Biskupskiego (greg.).
9.00 – Za † Jana Starego oraz † Marię i Kazimierza.
18.30 – 1. Za† Paulinę Burkot w 1 rocznicę śmierci.
18.30 – 2. Za † Antoniego, ojca i Antoniego, syna.
18.30 – 3. Za † Stanisława Radoń w 28 rocznicę śmierci.
Środa –11 czerwca
6.30 – Za † Michała Wal (greg.).
8.00 – 1.Za † Romualda Biskupskiego (greg.).
8.00 – 2.Za † Amalię, Henryka, Jana, Janusza i o błogosławieństwo Boże dla Jadwigi i Leona.
8.00 – 3.Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Zofii.
9.00 – W intencji czcicieli M.B. Pocieszenia.
18.30 – Podziękowanie za nawiedzenie mieszkań w bloku nr 7 klatki środkowej ul. Armii Krajowej przez obraz M.B. Pocieszenia.
Czwartek – 12 czerwca
6.30 – Za † Michała Wal (greg.).
8.00 – Za † Romualda Biskupskiego (greg.).
9.00 – O zdrowie dla Ireny Brejta od X Róży Niewiast.
18.30 – 1.Za † Zofię i Onufrego.
18.30 – 2.O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Stanisława z okazji 50 rocznicy urodzin.
18.30 – 3.O powrót do zdrowia i błogosławieństwo Boże dla Marcina.
18.30 – 4.Za † Zofię Olszańską w 16 rocznicę śmierci i za † z rodziny.
Piątek – 13 czerwca – Uroczystość św. Antoniego
6.30 – Za † Michała Wal (greg.).
8.00 – Za † Romualda Biskupskiego (greg.).
9.00 – Za † Weronikę w 3 rocznicę śmierci.
10.00 – Za † Antoninę, Antoniego, Janinę Cieślak i Marię Janik
17.00 – W intencji Artura o zdrowie, pozytywne zakończenie roku, światło Ducha Świętego w młodości.
18.30 – 1. Za † Antoninę Haduch.
18.30 – 2. Za † Antoninę Haduch.
Sobota – 14 czerwca
6.30 – Za † Michała Wal (greg.).
8.00 – 1.Za † Romualda Biskupskiego (greg.).
8.00 – 2.O triumf N.S.Maryi w rodzinach i błogosławieństwo Boże dla wszystkich modlących się pod kapliczką przy ul. Armii Krajowej.
9.00 – O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Aliny w dniu urodzin.
15.00 – W 20 – lecie matury – rocznik 1984/1988 – DZIĘKCZYNNA – EKONOMIK.
18.30 – 1.Za † Stefanię Garbaszewską.
18.30 – 2.O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Lidii w 2 rocznicę urodzin.
18.30 – 3.Za † Jarosławę i Aleksandra Petek.
Niedziela – 15 czerwca
6.45 – Za † Michała Wal (greg.).
8.00 – Za † Romualda Biskupskiego (greg.).
9.15 – O błogosławieństwo Boże dla Marii i Macieja.
10.30 – Za † Irenę i Romana.
12.00 – Za parafian.
15.00 – Za † Katarzynę, Jana i † z rodziny.
19.00 – Za † Stanisława Kijowskiego.