4 – 10 listopad 2013 r.

PONIEDZIAŁEK – 4 listopad 2013 r.
6.30-Za ++ rodziców,Mieczysławę i Eugeniusza
8.00-Za + Romana Florko w 1 rocz. śmierci oraz za + Katarzyne Florko
9.00-Za + Zygmunta Ćwiąkała w 8 rocz.śmierci
18.30-1.Za + siostry z 9 Róży Niewiast i ++ bliskich z rodziny
2.Za + Aleksandrę Krzywdzik (greg.4/30)
3.Za + Monikę Kaszubowicz i za ++ z rodziny (greg.4/30)
4.Za + Joannę Filipiak (greg.4/30)
WTOREK – 5 listopad 2013 r.
6.30-Za + Grzegiorza Golemo oraz ++ rodziców i rodzeństwo
8.00-W intenci Panu Bogu wiadomej
9.00-Za ++ karola i Marię Truszkiewicz w 37 rocz.śmierci – int. od córki
18.30-1.Za ++ Włodzimierza i Bronisława
2.Za + Aleksandrę Krzywdzik (greg.5/30)
3.Za + Monikę Kaszubowicz i za ++ z rodziny (greg.5/30)
4.Za + Joannę Filipiak (greg.5/30)
ŚRODA – 6 listopad 2013 r.
6.30-Za ++ Rodziców,Krewnych,Przyjaciół,Dobrodziejów naszego Zakonu
8.00-Za ++ Michała i Katarzynę oraz ++ z rodz. Kalinieckich
9.00-W intencji Czcicieli Matki Bożej Pocieszenia
18.30-1.Dziękczynno – błagalna oraz o zdrowie i opiekę MBP dla Stanisława
Pogorzelec w 80 – tą rocz.urodzin
2.Za + Aleksandrę Krzywdzik (greg.6/30)
3.Za + Monikę Kaszubowicz i za ++ z rodziny (greg.6/30)
4.Joannę Filipiak (greg.6/30)
5.Za ++ Katarzynę,Bronisława,Zdzisława,Jana Jakima
6.Dziękczynna za pielgrzymkę do Lwowa – w int.pielgrzymów
CZWARTEK – 7 listopad 2013 r.
6.30-Za ++ Antoniego i Stanisławę Kwater
8.00-Za ++ w czyśćcu cierpiących
9.00-Za + Joannę Filipiak (greg.7/30)
18.30-1.Za + Leopolda gac w 5 rocz. śmierci
2.Za + Aleksandrę Krzywdzik (greg.7/30)
3.Za + Monikę Kaszubowicz i za ++ z rodziny (greg.7/30)
4.Za + Janinę Wojtowicz w 1 rocz.śmierci
PIĄTEK – 8 listopad 2013 r.
6.30-1.Za ++ polecanych w tegorocznych wypominkach
2.Za + Stellę Ułasiewicz
8.00-Za ++ Zofię i Tomasza Prędkich
9.00-Za ++ siostry z II Róży Niewiast i ++ bliskich z rodziny
18.30-1.Za ++ Karola,Janinę i Józefa
2.Za + Aleksandrę Krzywdzik (greg.8/30)
3.Za + Monikę Kaszubowicz i za ++ z rodziny (greg.8/30)
4.Za + Joannę Filipiak (greg.8/30)
SOBOTA – 9 listopad 2013 r.
6.30-O łaskę uzdrowienia dla Haliny
8.00-Za ++ Jana,Józefę i za ++ z rodz. Kielar
9.00-Za ++ Jana,Tadeusza i Zbigniewa
18.30-1.W pewnej intencji
2.Za + Aleksandrę Krzywdzik (greg.9/30)
3.Za + Monikę Kaszubowicz i za ++ z rodziny (greg.9/30)
4.Za + Joannę Filipiak (greg.9/30)
TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 listopad 2013 r.
6.45-Za ++ Mariannę,Jana,Janusza,Stanisława int.od rodziny
8.00-Za + Józefę Dudek w 2 rocz.śmierci
9.15-Dziękczynna z prośbą o błog.Boże i opiekę MBP dla Michaliny – 5 rocz.urodzin
10.30-1.Za + Bronisława Rysia – int.od kolegów córki z pracy
2.Za + Monikę Kaszubowicz i za ++ z rodziny (greg.10/30)
12.00-W intencji Ojczyzny
15.00-Za + Aleksandrę Krzywdzik (greg.10/30)
19.00-Za + Joannę Filipiak (greg.10/30)

2 listopada 2013|