28 kwiecień – 4 maj 2014 r.

PONIEDZIAŁEK – 28 kwiecień 2014 r.
6.30-Za + Eleonorę Królicką (greg.25/30)
8.00-1.O błog.Boże i opiekę MBP dla Pawła w 45 rocz.urodzin
2.Za + Edwarda Wilka (greg.28/30)
9.00-Za + Ludmiłę
18.30-1.O uzdrowienie  i  uwolnienie drzewa genealogicznego z rodzin
Bogu wiadomych do 4 – tego pokolenia (greg.25/30)
2.O błog.Boże i opiekę MBP dla Maliny w 6 rocz. urodzin oraz w intencji jej rodziców
3.Za ++ Wiktorię i Wojciecha Wroniak
WTOREK – 29 kwiecień 2014 r.  
6.30-Za + Eleonorę Królicką (greg.26/30)
8.00-Za + Edwarda Wilka (greg.29/30)
9.00-O potrzebne łaski dla X Róży niewiast i ich rodzin przez wstawiennictwo
patronki Św. Katarzyny ze Sieny
18.30-1.O uzdrowienie  i  uwolnienie drzewa genealogicznego z rodzin
Bogu wiadomych do 4 – tego pokolenia (greg.26/30)
2.Za + Barbarę Świerkot – int.od kolegów i koleżanek z pracy
3.Za + Lesława Moryl
ŚRODA – 30 kwiecień 2014 r.   
6.30-1.Za + Eleonorę Królicką (greg.27/30)
2.Za + Edwarda Wilka (greg.30/30)
8.00-Za + Antoniego
9.00-W intencji Czcicieli Matki Bożej Pocieszenia
18.30-1.W intencji Czcicieli Matki Bożej Pocieszenia
2.O uzdrowienie  i  uwolnienie drzewa genealogicznego z rodzin
Bogu wiadomych do 4 – tego pokolenia (greg.27/30)
3.Za + Irenę w 28 roczn.śmierci i za ++ Stanisława i Krystynę Kowior
CZWARTEK – 1 maj 2014 r.   
6.30-1.Za + Eleonorę Królicką (greg.28/30)
2.Za + Antoninę i Zofię Stabryła (greg.1/30)
8.00-Za + Ludmiłę (greg.1/30)
9.00-Za ++ Helenę i Edmunda Szpakiewicz
18.30-1.O uzdrowienie  i  uwolnienie drzewa genealogicznego z rodzin
Bogu wiadomych do 4 – tego pokolenia (greg.28/30)
2.Za + Leszka Polańskiego (greg.1/30)
3.Za + Stanisława Skórskiego w 11 rocz.śmieci
PIĄTEK – 2 maj 2014 r. – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA
6.30-1.Za + Eleonorę Królicką (greg.29/30)
2.Za + Antoninę i Zofię Stabryła (greg.2/30)
8.00-Za + Ludmiłę (greg.2/30)
9.00-O zdrowie i błog.Boże i opiekę MBP dla Zosi Lisowskiej w 1 rocz.urodzin
17.00-Za + Leszka Polańskiego (greg.2/30)
18.30-1.O uzdrowienie  i  uwolnienie drzewa genealogicznego z rodzin
Bogu wiadomych do 4 – tego pokolenia (greg.29/30)
2.Za + Józefa Cybulskiego w 2 rocz.śmierci
3.Intencja Domowego Kościoła
SOBOTA – 3 maj 2014 r. – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ POLSKI
6.45-1.Za + Ludmiłę (greg.3/30)
2.Za + Antoninę i Zofię Stabryła (greg.3/30)
8.00-Za + Kazimierza
9.15-Za + Leokadię Biraga
10.30-Za + Rozalię w 2 rocz.śmierci oraz za + Michała w 19 rocz.śmierci
a także za ++ Helenę i Stanisława Pajor – int.od Jadwigi Michowicz
12.00-Za + Michała Kozłowskiego
15.00-Za + Leszka Polańskiego (greg.3/30)
19.00-1.O uzdrowienie  i  uwolnienie drzewa genealogicznego z rodzin
Bogu wiadomych do 4 – tego pokolenia (greg.30/30)
2.Za + Eleonorę Królicką (greg.30/30)
TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCNA – 4 maj 2014 r.
6.45-1.Za ++ Rozalię i Tadeusza Lisowskich
2.Za + Antoninę i Zofię Stabryła (greg.4/30)
8.00-Za + Ludmiłę (greg.4/30)
9.15-Za ++ Zofię,Włodzimierza, Franciszka,Kornelię
10.30-Za + Kamila
12.00-W intencji Parafian
15.00-W intencji Bractwa Różańcowego
19.00-Za + Leszka Polańskiego (greg.4/30)
26 kwietnia 2014|