3 – 9 listopad 2014 r.

PONIEDZIAŁEK – 03 listopad 2014 r.
6.30–1.W intencji ++ Rodziców,krewnych,przyjaciół,dobrodziejów klasztoru
2.W intencji ++ Rodziców,krewnych,przyjaciół,dobrodziejów klasztoru
8.00–1.W intencji ++ Rodziców,krewnych,przyjaciół,dobrodziejów klasztoru
2.W intencji ++ Rodziców,krewnych,przyjaciół,dobrodziejów klasztoru
9.00–w intencji ++ Rodziców, krewnych, przyjaciół,dobrodziejów klasztoru
18.30–1.W intencji ++ Rodziców, krewnych, przyjaciół, dobrodziejów klasztoru
2. Za + Justynę Owoc – int. od koleżanek z pracy
3. Za + Barbarę Wrońską (greg.3/30)
WTOREK – 4 listopad  2014 r.  
6.30–Za ++ Władysława Foryś,Józefa i Marię Jasińskich oraz Franciszkę Prokocką
8.00–Za + Zofię Zając – int.od siostrzeńca
9.00–1.Za ++ Romana w 2 rocz.śmierci i Barbarę Florko
2.Za + Jacka Sieniawskiego w 3 rocz.śmierci
18.30–1.Za + Barbarę Wrońską (greg.4/30)
2.Za ++ Katarzynę,Jana,Zdzisława,Bronisława Jakima
3.Za ++ Bazylego,Jana,Emilię
ŚRODA – 5 listopad 2014 r.    
6.30–W intencji ++ Rodziców,krewnych,przyjaciół,dobrodziejów klasztoru
8.00–1.O Boże błog.dla wszystkich dzieci i matki z prośbą o dalszą opiekę
2.Za + Zygmunta Ćwiąkała w 9 rocz.śmierci
9.00–W intencji Czcicieli Matki Bożej Pocieszenia
18.30–1.W intencji Czcicieli Matki Bożej Pocieszenia
2.Za + Barbarę Wrońską (greg.5/30)
3.Za ++ Marię i Karola w 33 rocz. śm. Truszkiewicz  int. od Córek
4.Za + Józefa Polechońskiego int.od sąsiadów z bloku 11 kl.1
 
CZWARTEK – 6 listopad 2014 r.
6.30–Podziękowanie za 80 lat życia z prośbą o dobrą śmierć
8.00–Za + Bronisława,Janinę,Franciszka i Jana
9.00–Za ++ z Róży IX Niewiast
18.30–1.w intencji uczestników modlitw przy kapliczce Jezusa Miłosiernego na Błoniach
2.Za ++ siostry z X róży Niewiast oraz  ++ z ich Rodzin
3.Za + Barbarę Wrońską (greg.6/30)
4.Za ++ Zofię i Tomasza Prętkich
PIĄTEK – 7 listopad 2014 r. – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA
6.30–1.Za ++ Andrzeja i Jarosława Pieleszyk i + Helenę Rudy
2.Za + Zofię Biega w 30 dzień od śmierci
8.00–Za ++ Irenę i Józefa
9.00–Za + Jadwigę Bodziak w 1 rocz.śmierci
17.00–Za + Barbarę Wrońską (greg.7/30)
18.30–1.W int. darczyńców i organizatorów Rekolekcji Ewangelizacyjnych
2.Za + Leopolda Gac w 6 rocz. śmierci
3.Za ++ Marię, Kazimierę, Kazimierza
SOBOTA – 8 listopad 2014 r.  
6.30–O Boże błog.dla rodzin Marduń i Krzywonos
8.00–Za ++ Kazimierę,Helenę,Kazimierza,Wojciecha
9.00–Za + Władysława
18.30–1.Za + Barbarę Wrońską (8/30)
2.Za + Czesława Kwolek
3.Za ++ Wiesława i Wandę
4.Za ++ Marię i Józefa Bedzyk
TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA – 9 listopad 2014 r. – Święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
 
6.45–Za ++ Czesławę i Piotra Mielników oraz + Czesława Bobka
8.00–Za ++ Konstantego i Irenę Pytlowany oraz Stanisława i Teklę   Filip
9.15-O Boże błog.opiekę MB dla Michaliny w 6 rocz.urodzin
10.30–Za + Mieczysława Kurek w 4 rocz.śmierci
12.00– W int.Parafian
12.00–Za + Barbarę Wrońską (greg.9/30)
15.00–Za + Piotra Gołdę oraz ++ Janinę i Mieczysława Cieślak
19.00–Za + Romana Smorul
2 listopada 2014|